Header

Specjalista ds. Sprzedaży Licencji

Location: Warszawa (Centrum)

Your future role:

Naszym klientem jest firma będąca właścicielem praw do publicznego, niekomercyjnego odtwarzania filmów z nośników video i DVD. Licencje udzielane są na pokazy filmów wyprodukowanych przez największe światowe studia filmowe oraz mniejsze wytwórnie i niezależnych producentów filmowych z całego świata.

Firma jest reprezentantem międzynarodowej organizacji o tej samej nazwie obecnej w ponad 20 krajach na 5 kontynentach. Kameralne biuro firmy działa w Polsce od ok. 7 lat, zlokalizowane jest blisko centrum Warszawy, zapewnia swojemu personelowi pracę w wymagającym, ale przyjaznym środowisku.

W chwili obecnej, w związku z dalszym rozwojem działalności, firma poszukuje osoby na stanowisko:

Job requirements:

Osoba ta odpowiada za sprzedaż licencji na niekomercyjne, pozakinowe pokazy filmów z nośników video i DVD klientom instytucjonalnym, w tym m.in. sieciom sklepów, hoteli, domów kultury, bibliotek, klientom korporacyjnym, stowarzyszeniom, firmom eventowym, przewoźnikom, itp.

Twoje obowiązki:
• Aktywna sprzedaż poprzez planowanie i przeprowadzanie kampanii sprzedażowych (mailingowych oraz telefonicznych)
• Edukowanie klientów w zakresie konieczności oraz korzyści wynikających z posiadania licencji, krzewienie nowych postaw oraz budowa świadomości w zakresie praw autorskich.
​• Tworzenie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami i pozyskiwanie nowych

Our client offers:

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system prowizyjny.

​Zmotywowane i spełniające powyższe wymagania osoby zachęcamy do przesłania swoich aplikacji na adres Elzbieta.Grzona@talentor.com
If you fulfill these criteria and are ready for a challenge, please submit your application online.
Your consultant, Anna Stegowska, anna.stegowska@talentor.com, will contact you promptly upon receipt.
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now