Header

Naszym Klientem jest międzynarodowy dostawca kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych, w tym sieci transmisji głosu i danych, systemów obsługi klienta Contact Center i rozwiązań CRM. Firma korzysta z wiedzy kilku tysięcy pracowników w 16 oddziałach firmy w Europie, którzy obsługują blisko pół miliona lokalizacji swoich klientów.
Polski zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści z dziedziny najnowszych technologii nastawieni na rozwój i tworzący dynamiczne środowisko pracy. W chwili obecnej poszukujemy dla naszego Klienta bardzo samodzielnych i zarazem profesjonalnych kandydatek na stanowisko:

Key Account Manager

Location: Warszawa

Your future role:

Misją stanowiska pracy Key Account Managera jest opieka oraz doradztwo wybranym kluczowym klientom firmy, sprzedaż rentownych rozwiązań oferowanych przez firmę oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Zadania na stanowisku:
  • Rozwój sprzedaży u wybranej grupy klientów korporacyjnych, budowanie z nimi długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnych korzyściach, doradztwo klientom;
  • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych oraz negocjowanie warunków handlowych, w tym współpraca z dostawcami;
  • Realizacja założonych kwartalnych i rocznych celów sprzedaży;Monitorowanie postępu prac podczas wdrożeń poszczególnych rozwiązań u klientów i podejmowanie niezbędnych interwencji w razie

Job requirements:

Idealny kandydat:
  • Posiada kilkuletnie (nie mniej niż 4-5-letnie) doświadczenie w sprzedaży systemów i rozwiązań teleinformatycznych, IT, aplikacji (np. aplikacji ERP, CRM), itp. w wybranym sektorze korporacyjnym – przemysłowym, edukacyjnym, służby zdrowia, publicznym lub innym;
  • Prezentuje wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe uzyskane w sprzedaży rozwiązań wymagających doradztwa;
  • Jest osobą potrafiącą szybko łączyć fakty i skutecznie korzystać z nadarzających się okazji handlowych;
  • Potrafi budować i rozwijać pozytywne relacje z klientami oraz być dla nich wiarygodnym partnerem w rozmowach na temat kontraktów znacznej wartości, podczas których klienci powierzają informacje o kluczowym znaczeniu dla swoich firm
  • Jest osobą przedsiębiorczą, aktywną i samodzielną, o twórczym podejściu do powierzanych zadań;
  • Posiada doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Jest osobą solidnie wykształconą i o wysokiej kulturze osobistej, a także godną zaufania;
  • Posiada znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Our client offers:

Nasz Klient oferuje samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się, renomowanej firmie międzynarodowej oraz możliwość sprzedaży nowoczesnych rozwiązań biznesowych. Ponadto firma zapewnia możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy), a także opiekę medyczną oraz ubezpieczenie i inne korzyści.
If you fulfill these criteria and are ready for a challenge, please submit your application online.
Your consultant, Paulina Lipiec, paulina.lipiec@talentor.com, will contact you promptly upon receipt.
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now