Header

Naszym Klientem jest międzynarodowy dostawca kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych, w tym sieci transmisji głosu i danych, systemów obsługi klienta Contact Center i rozwiązań CRM. Firma korzysta z wiedzy kilku tysięcy pracowników w 16 oddziałach firmy w Europie, którzy obsługują blisko pół miliona lokalizacji swoich klientów.
Polski zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści z dziedziny najnowszych technologii nastawieni na rozwój i tworzący dynamiczne środowisko pracy. W chwili obecnej poszukujemy dla naszego Klienta bardzo samodzielnych i zarazem profesjonalnych kandydatek na stanowisko:

Konsultant Handlowy

Location: Woj. mazowieckie, lubelskie, podlaskie

Your future role:

Misją stanowiska pracy Konsultanta Handlowego jest sprzedaż klientom korporacyjnym na wyznaczonym terenie rentownych rozwiązań oferowanych przez firmę oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedaży. Wartość pojedynczych kontraktów handlowych mieści się w granicach od stu tysięcy do kilku milionow złotych.

Zadania na stanowisku:
  • Analiza rynku potencjalnych klientów, inicjowanie i rozwój kontaktów handlowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych oraz negocjowanie warunków handlowych, w tym współpraca z dostawcamiRealizacja założonych kwartalnych i rocznych celów sprzedaży
  • Monitorowanie prac podczas wdrażania rozwiązań u klientów i podejmowanie niezbędnych interwencji w razie potrzeby.Miejscem pracy Konsultanta Handlowego będzie biuro firmy w Warszawie, jednak teren działania obejmuje obszar województw mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego.

Job requirements:

  • Kilkuletnie (nie mniej niż 3-letnie) doświadczenie w sprzedaży systemów i rozwiązań teleinformatycznych, IT, aplikacji (np. aplikacji ERP, CRM), itp.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe uzyskane w sprzedaży rozwiązań wymagających doradztwa
  • Umiejetnosć szybkiego łączenia faktów, a także efektywnego korzystania z nadarzających się okazji handlowych
  • Umiejętność budowania i rozwijania pozytywnych relacji z klientami oraz wiarygodność w rozmowach na temat kontraktów znacznej wartości, podczas których klienci powierzają informacje o kluczowym znaczeniu dla swoich firm
  • Przedsiębiorczość, proaktywność i samodzielność, twórcze podejście do powierzanych zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Solidnie wykształconą i wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Our client offers:

Nasz Klient oferuje samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się, renomowanej firmie międzynarodowej oraz możliwość sprzedaży nowoczesnych rozwiązań biznesowych. Ponadto firma zapewnia możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy), a także opiekę medyczną oraz ubezpieczenie i inne korzyści.
If you fulfill these criteria and are ready for a challenge, please submit your application online.
Your consultant, Paulina Lipiec, paulina.lipiec@talentor.com, will contact you promptly upon receipt.
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now